Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Ромб Фьюжн

невообразимая игра красок и привлекательный экстерьер
  • Ціни
  • Характеристики
  • Варіанти укладки
  • Фотогалерея

Ромб Фьюжн - ціна:

Замовляючи тротуарну плитку «Ромб Фьюжн» у нас, клієнти можуть розраховувати на мінімальну вартість. Матеріал характеризується високою міцністю, широкою палітрою кольорів. Він стійкий до перепадів температурного режиму і добре витримує морози. Плитка виробляється за особливою технологією з високоякісного бетону.

Тротуарна плитка "Ромб Фьюжн" - ЦІНА
Розмір, мм Ціна, грн./м2
Сірий

Венге,
Графіт,
Доріан

Бурштин,
Корал,
Габбро,
Тенеріфе,
Перлина,
Мармур,
Петра,
Сахара,
Оранжин
Сіена
Персія
Шафран
197х197х60  173  195  237  291

Опис та технічні характеристики:

Розміри плитки стандартні 197*197 мм, товщина виробів становить 60 мм. Виріб виготовляється методом вібропресування, він має підвищену міцність, стійкість і не псується під впливом вологи та холоду. У число достоїнств продукції потрібно віднести низьке водопоглинання, поверхня не ковзає. Колір забарвлення зберігається тривалий час.

Ключовою особливістю виробу є його естетично-дизайнерська опція, рельєф і фактура поверхні. Як тільки виріб набирає проектну міцність, його відправляють на лінію для подальшої обробки сталевим дробом. В результаті делікатної роботи апарату поверхня плитки немов «оголюється».

Вид тротуарної плитки «Ромб Фьюжн» відрізняється різноманіттям кольорів, які повністю імітують відтінки природного каменю. Додавання вкраплень базальту і доломіту створює неповторну гру відблисків і фактурну поверхню.

Магматична порода базальт володіє дрібнозернистою структурою, і на плитці вона представлена ​​у вигляді вкраплень, які мають насичений темний колір (хороший приклад вироби кольору мармур і сієна).

Вкраплення доломіту білого кольору створюють дзеркальний блиск. Цей ефект можна спостерігати у виробах кольору доріан, тенеріфе, оранжин, петра, габбро, персія.

Камені-вкраплення білого та чорного кольорів виділяються з бетонної маси, надаючи виробу декоративність, особливо ефектно тротуарна плитка виглядає при попаданні сонячних променів (колір ШАФРАН). Мініатюрні вкраплення починають переливатися райдужними відтінками.

Тротуарна плитка "Ромб Фьюжн" - ХАРАКТЕРИСТИКИ
Наявність фаски З фаскою
Поверхня Фьюжн
Клас бетону В 35 F 200
Розмір 197х197 мм
Товщина, мм 60
Умови експлуатації Для проїзду легкових авто
Укладка Механізована та ручна укладка
Вага 1 м2, кг 144.00
Укладочна площа з 1 палети, м2 8.70
Вага піддону, кг 1,302.80

Варіанти використання:

Тротуарна плитка «Ромб Фьюжн» має універсальну і поширену форму. З її допомогою можна створити не тільки красиве, але і дуже міцне декоративне покриття. Найбільш популярними варіантами укладання є зірки, куби, планети, квіти, зірки і інше.

Фотогалерея:

Використовуючи тротуарну плитку «Ромб Фьюжн», можна створити яскравий кольоровий малюнок на будь-якій поверхні. Збережіть для себе кілька ідей з нашої колекції.

Замовте консультацію менеджера