Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Будівельні матеріали

Будівництво та ремонт – це одна з найбільш гаряче обговорюваних тем, яка актуальна завжди і у всі часи і стосується практично кожної людини. І всім відомо, що це досить трудомісткий і відповідальний процес, що вимагає вирішення багатьох питань, які можуть виникнути вже на етапі підбору необхідних матеріалів. Особливо важко розібратися непрофесіоналу в тонкощах особливостей і специфіки експлуатації матеріалів, їх взаємодії з іншими складами.

Наша компанія невпинно стежить за новинками і унікальними пропозиціями, що з’являються на ринку будівельних матеріалів. Ми готові не тільки дивувати споживача виробами з принципово новими властивостями, але і підказати способи застосування, які змогли б полегшити процес будівництва або ремонту.

Замовте консультацію менеджера


Інтернет-магазин «АктиВЕН» є одним з найбільш великих віртуальних майданчиків, які здійснюють продаж таких будівельних матеріалів, як бетон, залізобетонні вироби ЗБВ, кладочні та оздоблювальні матеріали, вироби металопрокату і лісопиломатеріали. У нашому каталозі представлена продукція не тільки відомих вітчизняних виробників, але і зі світовим ім’ям.

Віддаєте перевагу якісній продукції і сучасному, кваліфікованому обслуговуванню? Значить, наша компанія – це те, що вам потрібно.
Замовити якісні кільця бетонні або залізобетонні перемички, купити бетон або залізобетонну плиту і отримати все це в день покупки – прекрасна можливість заощадити час.

Метою компанії «АктиВЕН» є здійснення швидкої доставки і надання професійного сервісу.
Істотна конкурентна перевага полягає в тому, що ми готові працювати з вами без перерв і вихідних, не обмежуючи тимчасовими рамками і розширюючи спектр можливостей.
Прагнення поповнювати асортимент новинками і не обмежуватися банальним набором поширених і затребуваних на ринку будівельних матеріалів – це той стимул, який дозволяє нам постійно тримати руку пульсі новітніх наукових досягнень і досліджень в області виробництва якісної продукції для будівництва і ремонту.

Тому коло наших клієнтів дуже широкий. Ми запрошуємо здійснити необтяжливі і приємні покупки не тільки представників комерційних організацій, будівельних фірм, магазинів, а також роздрібних покупців.

Чому вам захочеться співпрацювати з нами?
Тому що ми одні з тих небагатьох точок продажів, які мають на ринку будівельних матеріалів такі переваги:
• високоякісний будматеріал (ми працюємо виключно з надійними постачальниками);
• персональне поручительство за якість і доставку свого товару;
• гнучку систему знижок, вигідні і безпомилкові обчислення по оплаті, форми документообігу відповідно до податкового законодавства України;
• оплату за фактом на об’єкті або в офісі;
• забезпечуємо екстрений і великий обсяг різноманітних будматеріалів в різних напрямках;
• якісний сервіс обслуговування клієнтів.

Вам сподобається здійснювати покупки у нас!