Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Болард

Болард избавит вас от засилья транспорта в городах

Кольорова гамма:


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/active03/activen.com.ua/www/assets/modules/simple-fields/functions.php on line 1685
  • Ціни
  • Характеристики
  • Фотогалерея

Болард - ціна:

Автотранспорт в великих містах є серйозною проблемою. Нерідко водії паркують свої машини, порушуючи правила і вимоги розташованих поруч установ. Транспорту дійсно дуже багато, особливо перед бізнес-центрами, залізничними, автотранспортними, морськими вокзалами, лікарнями та навчальними закладами. В результаті деякі водії дозволяють собі паркуватися в недозволених зонах, газонах, на пішохідних смугах.

Вихід один - встановити болард! Вироби уявляють собі бетонну конструкцію, виконану у формі півсфери. Незаперечними перевагами болардів є компактність, зручність використання і доступна вартість.

Елементи дизайну "Болард" - ЦІНА
Розмір, мм Ціна, грн/шт
Сірий Венге
400х400х300  177 205
440х440х230  173

Опис та технічні характеристики:

Болард виготовляються з бетону високої якості. До складу розчину додані особливі добавки, які запобігають руйнуванню. Вироби стійкі до агресивних середовищ, впливу ультрафіолетових променів, вивітрювання, великих навантажень. На них не скупчується пил і бруд, немає необхідності в їх обслуговуванні. Виробляються різних розмірів.

Вироби сконструйовані таким чином, що вони не деформуються від удару автомобіля. Ресурс експлуатації їх збільшений, кошти на ремонтні роботи будуть зекономлені.

Укладання

Бетонні боларди дозволяють правильно розмежувати будь-яку територію. Один виріб займає площу всього 0,20-0,25 м2 (в залежності від моделі). Розмістивши болард на відстані 1,5 метрів можна отримати суцільну захисну смугу.

Елементи дизайну "Болард" - ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір, мм  400х400х300 440х440х230
Вага 1 шт, кг  67,20 55
Кількість на 1 піддоні, шт  5 7
Вага піддону, кг 386 435

Фотогалерея:

На фотографіях продемонстровані варіанти установки болардів.

Замовте консультацію менеджера