Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Стовпчики декоративні

Столбики декоративные – эстетичный вариант ограждения

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/active03/activen.com.ua/www/assets/modules/simple-fields/functions.php on line 1685
  • Ціни
  • Характеристики
  • Фотогалерея

Стовпчики декоративні - ціна:

Дует стовпчиків моделей «Ринг» і «Палісад» привертають увагу не тільки своєю функціональністю, але і оригінальною формою. Вироби виробляються в двох варіантах: квадратної і округлої форми.

Вартість виробів залежить від їх розміру і колірної гами. Класичний зразок стовпців бетонних виконаний в сірому кольорі, його вартість доступна для широкого кола покупців.

Елементи дизайну "Стовпчики декоративні" - ЦІНА
Розмір, мм Ціна, грн/шт
Сірий Паприка,
Вишня,
Графіт,
Оливка,
Венге,
Гавана
Сахара,
Перлина,
Бурштин,
Малібу
Ринг 110х110х250  11  15  33
Палісад 120х120х250 14 18 35

Опис та технічні характеристики:

Бетон, з якого виконані стовпці, володіє чудовими хімічними та фізико-механічними властивостями. Матеріал стійкий до зовнішніх впливів, протистоїть морозу, жарі, вивітрюванню і проникненню вологи. Фарбувальні пігменти і добавки, що надають виробам міцності, вносяться в розчин в момент його виготовлення.

Особливість стовпчиків декоративних полягає в тому, що вони добре поєднуються з іншими матеріалами, наприклад, металом, склом, деревом або каменем. Створивши одного разу екстер’єр, використовуючи стовпчики, можна в майбутньому лише змінювати їх розташування і сполучні частини.

Елементи дизайну "Стовпчики декоративні" - ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір, мм 110х110х250 120х120х250
Вага 1 шт, кг 5,20 8,39
Кількість на 1 піддоні, шт 56 42
Вага піддону, кг 341,20 402,38

Фотогалерея:

У галереї представлено кілька фото, на яких можна побачити найбільш вдалі варіанти розташування стовпчиків декоративних. Вироби можна встановлювати поруч один з одним, створюючи щільну стіну. Цей тип монтажу - просте і ефективне рішення, яке істотно спрощує процес облагородження території.

Також між стовпчиками можливе встановлення панелі з будь-якого матеріалу. Це додасть конструкції завершений і солідний вигляд.

Замовте консультацію менеджера