Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

ККС КОЛОДЯЗЬ

В асортименті компанії «АктиВЕН» представлено широкий асортимент телефонних колодязів вітчизняного виробництва. Вироби призначені для проведення комунікацій різного значення. Завдяки ККС колодязям стало можливе здійснення монтажних робіт, проведення контрольних перевірок, протягування та обслуговування кабельних конструкцій. У каталозі нашого порталу знаходяться різні види виробів. Ознайомтеся з асортиментом, всі моделі представлені за доступною вартості.

Телефонные колодцы

ККС 2

КОЛОДЯЗІ ККС

Найменування L B H Вага Ціна, од.
ККС-1 900 800 530 0,4 дог.
ККС-2 1350 1060 1570 1,55 2000
ККС-3 1950 1160 1810 2,45 дог.
ККС-4 2390 1300 2010 3,68 дог.
ККС-5 2990 1600 2030 5,59 дог.

 
Замовте консультацію менеджера


Функціональне значення оглядового колодязя

Кабельні колодязі ККС призначені для прокладання кабельних комунікацій в підземних шахтах. Вироби надійно оберігають пластмасову і освинцьовану поверхню кабелю від всіляких механічних пошкоджень, а також від агресивного впливу ґрунту або погодних умов. За допомогою колодязів процес монтажу і ремонтних робіт спрощується і скорочується в кілька разів.

  1. Колодязь ККС монтується без проведення масштабних земляних робіт. Встановити даний ЗБВ можна за допомогою електрозварювання по контуру виробу. Ніша колодязя повністю бетонується, це запобігає потраплянню всередину води. При необхідності можна провести перевірку стану кабелів, слід тільки спуститися в колодязь.
  2. ККС колодязь має вільну камеру, тому в ньому можна встановити бажану кількість кабелів і використовувати додаткове обладнання.

 

! Для зручності монтажу виробники оснастили вироби спеціальними йоржами і сережками, які спрощують процес монтажу і транспортування, а також анкерними і консольними болтами, опорними кільцями і кронштейнами. Якщо замовник не бажає використовувати додаткові елементи, то наші менеджери пропонують скористатися виробами без них.

Конструкція колодязів ККС

Всі їх типи сконструйовані за єдиною моделлю і мають лише деякі особливості. Вироби складаються з залізобетонної плити і кришки. Основним матеріалом у виготовленні колодязів є бетон М200. Конструкція має високоякісні характеристики: зносостійка, витримує велику вагу і довговічна. На верхній кришці виробу розташовується опорне кільце, яке здатне рівномірно розподілити навантаження по всій поверхні. Нижня частина колодязя доповнена виїмкою, на яку покладено роль по збору ґрунтових вод.

!Професіонали радять: в місцевості з великою кількістю ґрунтових вод під колодязь встановити додаткову підставу з бетону. Це допоможе вберегти конструкцію від впливу зовнішніх умов.

Вироби монтуються на прямих ділянках кожні 100-150 метрів. Якщо передбачається виконати поворот чи розгалуження, то в послідовне з’єднання конструкції вводиться додатковий оглядовий колодязь.

Класифікація колодязів ККС

Кабельні колодязі ККС класифікуються за:
• ступенем навантаження на поверхню;
• місцем установки.

Виробники випускають кілька типів виробу: колодязь ККС-1, ККС-2, ККС-3.

ККС-1 має невелику вагу, володіє невисоким ступенем несучої здатності. Встановлювати виріб можна виключно під пішохідні зони.

ККС-2 монтується в місцях проходження важливих комунікаційних вузлів. Моделі пристроїв можуть бути легкими або важкими. Легкі встановлюються тільки під пішохідну територію, важкі – під проїжджу частину.

ККС-3 мають восьмигранну форму, забезпечують вільний доступ до кабелю фахівців. Вироби встановлюються в навантажених зонах.

Ми готові надати вам більш детальну інформацію по кожному виробу з каталогу.

Звертайтеся до нас! 067 490-05-09; 093-920-34-20!

Будемо раді у вирішенні ваших питань.

ККС КОЛОДЯЗЬ
5 (100%) 4 vote[s]