Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Камінь Вінтаж

«Камень Винтаж»: создайте атмосферу старинной эпохи
  • Ціни
  • Характеристики
  • Варіанти укладки
  • Фотогалерея

Камінь Вінтаж - ціна:

Територія зони відпочинку і тераси, яка облаштована тротуарною плиткою «Камінь Вінтаж», створює атмосферу благородної старовини туманного Альбіону. Вироби можна охарактеризувати як елементи простоти, аскетизму і мінімалізму в архітектурі. Не менш приваблива вартість на продукцію.

Замовлення на тротуарну плитку «Камінь Вінтаж» оформити не складе складності. 

Тротуарна плитка "Камінь Вінтаж" - ЦІНА
Розмір, мм Ціна, грн./м2
Сірий Венге,
Гавана,
Графіт,
Оливка
Бордо,
Мокко
150х150х60   181 260 346
200х100х60

Опис та технічні характеристики:

Тротуарну плитку «Камінь Вінтаж» виготовляють на сучасному німецькому обладнанні. Висока якість продукції підтверджена сертифікатами. Бруківка має параметри 200*100 мм, товщина складає 60 мм. Плитки характеризуються міцністю. Цілісність покриття виробу зберігається протягом тривалого терміну експлуатації. У жаркий і посушливий літній час елементи не нагріваються, зберігають природну циркуляцію води.

Особливістю тротуарної плитки «Камінь Вінтаж» є декоративна поверхня, вона аналогічна старовинному каменю. Ефект «старіння» досягається шляхом фінальної декорації і постобробки бетонного каменю.

Колір поверхні стає немов вицвілим під багаторічним впливом сонячних променів, крапель дощу і снігу. Також на поверхні можна розгледіти «сиві» прожилки. Майданчики і пішохідні доріжки, викладені «зістареною» бетонною плиткою, прикрашають екстер’єр.

Торці бруківки не відповідають суворій геометрії, на них виявляються декоративні відколи і виїмки. Цей дизайнерський прийом допомагає майстерно «зістарити» виріб, надати йому столітній вік і історію.

Широка колірна гамма «Колор-мікс» приглушених натуральних тонів дозволяє втілювати в життя будь-які дизайнерські проекти.

Тротуарна плитка "Камінь Вінтаж" - ХАРАКТЕРИСТИКИ
Наявність фаски Вінтаж
Поверхня Вінтаж
Клас бетону В 35 F 200
Розмір 150х150 мм
Товщина, мм 60
Умови експлуатації Для проїзду легкових авто
Укладка Ручна
Вага 1 м2, кг 142.00
Укладочна площа з 1 палеты, м2 13.05
Вага піддону, кг 1,903.69
Розмір 200х100 мм
Товщина, мм 60
Умови експлуатації Для проїзду легкових авто
Укладка Ручна
Вага 1 м2, кг 139.00
Укладочна площа з 1 палети, м2 15.12
Вага піддону, кг 2,151.68

Варіанти використання:

Тротуарна плитка «Камінь Вінтаж» відкриває для майстрів широкий спектр форм і малюнків. Можна поєднувати вироби різних кольорів і відтінків. Популярними схемами укладання є драбинка, цегляна стіна і шахівниця. Вони зроблять благоустрій пішохідної зони цікавим і незвичним, створять атмосферу старовинного міста, наприклад, італійської Венеції або Неаполя.

Фотогалерея:

Розглянувши фотографії, можна переконатися в тому, наскільки стильно і оригінально виглядає «Камінь Вінтаж». Немає жорстких рамок і диктату в оформленні поверхні. Навпаки, присутня свобода вибору стилю. Акуратне мощення території дозволить насолоджуватися цим елементом екстер'єру не менше 25 років.

Замовте консультацію менеджера