Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Скільки років служать залізобетонні кільця з поліетиленовим вкладишем? Яке призначення поліетиленового вкладиша?

Залізобетонні кільця з поліетиленовими вкладишами застосовуються при створенні колодязної конструкції, інженерних і комунікаційних мереж. Вироби виготовляються з якісної сировини і характеризуються великим переліком достоїнств. Компанія “АктиВЕН” реалізує сертифіковану продукцію від виробника.

Застосування залізобетонних кілець з поліетиленовим вкладишем є економічно доцільнішим і практичним в порівнянні з цегляною або кам’яною кладкою, класичними кільцями ЗБВ.

Кольца с полиэтиленом

Яке призначення поліетиленового вкладиша?

В процесі експлуатації під впливом ґрунтових вод на стінках залізобетонних кілець утворюються мікротріщини, через які просочується вміст колодязя. Такі наслідки мають згубний вплив на рослинність і здоров’я людини, так як пити воду, якщо в неї потрапили хвороботворні бактерії, неприпустимо. Поліетиленовий вкладиш знімає цю проблему.

При цьому їх можна зустріти не тільки в каналізаційних системах. Кільця з поліетиленовим вкладишем широко використовуються для будівництва шахт, колекторів, очисних і пожежних резервуарів. У харчовій промисловості це елеватори і бункери. Вони необхідні при зведенні конструкцій для перегонки і зберігання нафти, шкідливих речовин або мінеральних добрив. Бетонні вироби активно застосовуються в гальванічному виробництві та в енергетиці

Що являють собою вкладиші з поліетилену?

Поліетиленові вкладиші виготовляються з високоякісного матеріалу – поліетилену, поліпропілену. Їх товщина складає не менше 6 мм. Залізобетонне кільце з вкладишем є повністю герметичною конструкцією. Вона забезпечує надійний захист від утворення корозії і деформацій. Стики кілець надійно зварюються між собою ПЕ стрічкою, тому будь-які зміщення не допускаються.

Вкладиш не сприйнятливий до впливу низьких температур, масел, бензину та інших агресивних речовин. Виріб виготовляється відповідно до державних стандартів.

 

Скільки років служать залізобетонні кільця з поліетиленовим вкладишем?

Термін експлуатації ЖБ кільця з ПЕ вкладишем становить від 50 років і вище.

Навіть тривалі і значні деформаційні навантаження практично не впливають на їх фізичні характеристики. Поверхня кільця гладка, і це забезпечує низький коефіцієнт тертя. Тому вона перешкоджає утворенню наростів і легко чиститься. При цьому на внутрішніх стінах виробу не з’являються відколи, тріщини і осипання бетонної крихти навіть через значний проміжок часу.

Які розміри залізобетонних кілець з поліетиленовими вкладишами?

У каталозі компанії “АктиВЕН” представлені залізобетонні кільця з поліетиленовими вкладишами різних розмірів та обсягів.

Дана конструкція є унікальною і не має аналогів. При грамотному монтажі і дотриманні норм в процесі експлуатації виріб прослужить необмежену кількість років. Продукція досить важка і об’ємна, тому доставка на об’єкт є важливим і актуальним питанням. Компанія “АктиВЕН” надає послугу доставки, завдяки чому процес транспортування спрощений до мінімуму.

 

Скільки років служать залізобетонні кільця з поліетиленовим вкладишем? Яке призначення поліетиленового вкладиша?
4 (80%) 3 vote[s]