Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Клумби для квітів

удобно, эстетично и полезно

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/active03/activen.com.ua/www/assets/modules/simple-fields/functions.php on line 1685
  • Ціни
  • Характеристики
  • Фотогалерея

Клумби для квітів - ціна:

Клумби з розпущеними квітами допомагають оживити ділянки тротуару, саду або парку. Ще в давні часи підставки служили прикрасою дворянських будинків і королівських замків. Деякі вироби були справжніми витворами мистецтва.

Але якщо в минулі часи клумби для квітів були тільки у багатих людей, то сьогодні підставку може придбати кожен бажаючий за доступною ціною.

Елементи дизайну "Клумби для квітів" - ЦІНА
Розмір, мм Ціна, грн/шт
Сірий Паприка,
Вишня,
Графіт,
Оливка,
Венге,
Сахара,
Перлина,
Бурштин, Тайга
309х345х200  80  85  103

Опис та технічні характеристики:

Основною перевагою клумби для квітів є матеріал, з якого вона виготовлена. Вироби з бетону не піддаються руйнуванню протягом тривалого часу, на них не впливають погодні умови і помірні механічні удари, вплив вологи і зміна температурного режиму, тому клумба зберігає свою естетичну привабливість і функціональність.

Вироби характеризуються високою якістю, довговічністю і зносостійкістю. Також важливо згадати, що масивність виробів перешкоджає їх крадіжкам, актам вандалізму.

Укладання

Сучасні клумби для квітів дозволяють зонувати територію, створювати затишний куточок, що дуже важливо в міських умовах, приховувати недоліки або підкреслювати достоїнства. Різноманітність відтінків і класична форма виробів прекрасно вписуються в екстер’єр будь-якого дизайну, клумби забезпечують безпечне розміщення на тротуарах або двориках.

Такі підставки можна встановлювати біля стін, бордюрів, між предметами меблів (в кафе і літніх ресторанчиках), лавками. Підставки можна розмістити на сходинках або уздовж будь-якої споруди. Клумба для квітів має округлу форму, а невелика виїмка дозволяє створювати композиції з декількох виробів.

Елементи дизайну "Клумби для квітів" - ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір, мм 309х345х200
Вага 1 шт, кг  18,96
Кількість на 1 піддоні, шт 45
Вага піддону, кг 903,20

Фотогалерея:

На фотографіях продемонстровано кілька ідей, які ви можете собі взяти на замітку для оформлення будь-якої території.

Замовте консультацію менеджера