Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Водовідвідні лотки

лучший способ направить потоки воды в нужное вам русло

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/active03/activen.com.ua/www/assets/modules/simple-fields/functions.php on line 1685
  • Ціни
  • Характеристики
  • Фотогалерея

Водовідвідні лотки - ціна:

Водовідвідні лотки широко затребувані в сфері благоустрою поверхневого відводу рідини (рясного танення снігу або зливової води).

Вони призначені для водовідведення на тротуарах, майданчиках та інших поверхнях, на які покладена плитка, а також для запобігання утворенню калюж.

Це міцні і недорогі вироби. 

Елементи дизайну "Водовідвідні лотки" - ЦІНА
Розмір, мм Ціна, грн/шт
Сірий Паприка,
Вишня,
Графіт,
Оливка,
Венге,
Гавана
Сахара,
Перлина,
Бурштин,
Малібу
400х200х80  46  58  100

Опис та технічні характеристики:

Водовідвідні лотки представляють собою якісні і надійні вироби, які виготовлені з дрібнозернистого бетону згідно з технологією напівсухого вібропресування. Продукція характеризується надійністю, зносостійкістю, довговічністю.

У виробництві водовідвідних лотків використовується високоякісний бетон, здатний витримати механічне і хімічне навантаження, перепади температури, а також протистояти вібрації, що створюється рухомими автомобілями.

Розміри лотків стандартні, але покупці можуть підібрати виріб в певному кольорі. Таким чином, створюється єдиний ансамбль дорожнього покриття.

На фото в розділі фотогалереї можна побачити, що лотки займають мінімум місця на поверхні. Але при цьому вони грають важливу роль в збереженні дорожнього покриття. Монтаж водовідвідних лотків важливо довірити професіоналам. Мінімальні помилки не принесуть очікуваного результату, і роботу потрібно буде переробляти. Щоб виріб повноцінно справлявся з покладеними на нього завданнями, необхідно розрахувати пропускну здатність лотка. Для цього місячну норму опадів множать на 23%. У конструкції рівних майданчиків укладають лотки стандартним способом, але на складних ділянках монтаж виробів проводиться з ухилом.

Елементи дизайну "Водовідвідні лотки" - ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір, мм 400х200х80
Вага 1 шт, кг  12
Кількість на 1 піддоні, шт 84
Вага піддону, кг 1043

Фотогалерея:

У вас є можливість переконається в простоті і корисності водовідвідного лотка ФЕМ.

Замовте консультацію менеджера