Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Збірні огорожі- Блоки

блоки – функциональные изделия для создания конструкции
  • Ціни
  • Характеристики
  • Варіанти укладки
  • Фотогалерея

Збірні огорожі- Блоки - ціна:

Якщо театр починається з вішалки, то індивідуальна будова - з паркану. :)

Сучасні технології в застосуванні бетону і фантазії дизайнерів дозволили привнести в виріб багато барвистих відтінків і кольорів. До того ж вартість конструкції досить приваблива.

Збірні огорожі складаються з двох елементів: блоку пустотного і кришки двосхилої. Така конструкція нагадує цегляну кладку, її можна споруджувати різної висоти, доповнювати полотнами з напівпрозорого пластика, металопрофілем, деревом або кованими ґратами.

Елементи дизайну "Збірні огорожі" - ЦІНА
Розмір, мм Ціна, грн/шт
Арабика,  Капри, Коралл, Невада, Нуар, Оранжин, Палермо, Перлина, Порто, Порфір, Сахара, Сірий, Терра, Еверест, Ешфорд Венге, Вишня, Габбро, Графіт,
190х190х190
360х190х190

 

Опис та технічні характеристики:

Блоки для збірних парканів випускаються з параметрами 390*190 мм і 190*190 мм. Вони характеризуються довговічністю, міцністю, морозостійкістю, відповідають найвищим вимогам. Бетонні блоки не мають потреби в подальшій обробці, вони не гниють, не піддаються корозії, а також мають високу механічну міцність.

Якщо блоки зводяться як монолітний паркан, то його можна підняти на бажану висоту без стиків і зазорів. Вироби «нанизуються» на металевий опорний стовп, вмурований в фундамент.

Випускаються блоки в різних колірних відтінках. Це досягається шляхом використання особливих атмосферостійких барвників, які додаються в бетонну суміш при виробництві. Насичений відтінок не псується з роками, не вицвітає і не потребує підфарбовування.

Деякі моделі характеризуються дизайном у вигляді білих вкраплень. Це мінеральні добавки у вигляді подрібненого доломіту. Наприклад, в виріб кольору «габбро» і «оранжин» доданий саме цей мінерал.

Блоки представлені з гладкою поверхнею і колоті. Вироби з декоративним оформленням мають фактуру, схожу на натуральний камінь. До переваг блоків варто віднести доречне поєднання з іншими видами матеріалів: деревом, металом, бетоном чи цементом.

Елементи дизайну "Збірні огорожі" - ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір, мм 190х190х190 360х190х190
Тип Блоки Блоки
Поверхня блоку Гладка Колота Гладка Колота
Вага 1 шт, кг 1,11 0,81
Кількість на 1 піддоні, шт 540 600
Вага піддону, кг 726.08 597,2

Варіанти використання:

Фотогалерея:

На фотографіях зображені варіанти укладання збірних парканів. Нерідко дизайнери використовують матеріал для створення конструкцій фонтану. Виглядає таке рішення лаконічно і ефектно.

Замовте консультацію менеджера