Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Клей для газоблоків

Сьогодні на зміну традиційним цементним розчинам приходять всілякі клеючі суміші. Завдяки простій технології виробництва і відмінним характеристикам вони займають не останнє місце при виборі матеріалу для проведення ремонтно-будівельних робіт.

Клей для газобетону являє собою спеціальну суміш з основою з цементу, полімерів і різноманітних добавок. Кладка газобетонних блоків з таким матеріалом виходить щільною і не перевищує 1-2 мм. Така товщина забезпечує максимальну теплоізоляцію.

На нашому сайті представлена продукція найбільш популярних і перевірених виробників. Їх клейові суміші відрізняються високою ефективністю, доступною ціною і бездоганною якістю:

1. Список тонкошарових, водостійких і морозостійких сумішей відкриває клей «Полімін ПБ-55». Цей клейовий розчин з цементу і полімерів має високу пластичність. Тому при кладці внутрішніх і зовнішніх стін з газоблоків з використанням даного матеріалу шви виходять тонкі й акуратні. При цьому мінімізується ймовірність виникнення «містків холоду».

Клей «Полімін ПБ-55» може використовуватися при температурі від -30 до +70. Також він має високу адгезію, екологічність і стійкість до негативних природних явищ. Завдяки своїй прийнятній ціні і відмінним характеристикам цей клей заслужив велику повагу у будівельників.

1pol-600x800

Ціна – 63 грн/мішок

 

2. Клей «Полімін PB-L» своїми якісними особливостями дуже близький до попереднього матеріалу.

Його пластичність, температура експлуатації (-30 …+70), водостійкість і морозостійкість (не менше 50 циклів) забезпечує надійність і міцність майбутнім стінам. Будинок, побудований із застосуванням такого матеріалу, буде теплим і сухим. При цьому є можливість заощадити. Адже ціна на «Полімін PB-L» є найбільш вигідною.

 

3. Рівнем вище знаходиться клей для газоблоків Siltek M-2, який після замішування має вигляд однорідної густої маси сірого кольору. Основні матеріали, які використовуються при виробництві клейової суміші, – цемент, добавки і пластифікатори.siltek_M-2

Особливість матеріалу – наявність перліту, який сприяє поліпшенню термічного опору кладки. Висихає за дві години при температурі 18 ºС. Це незамінна річ при кладці зовнішніх і внутрішніх стін. Широко використовується для заповнення стиків і швів, локального вирівнювання поверхні. На газові блоки він наноситься рівномірно і легко. Стійкий і екологічно безпечний клей має високу адгезію. З часом не втрачає своїх властивостей і не сиплеться.

Ціна 90 грн/мішок -20кг

 

Також варто відзначити зимовий варіант клейових сумішей:

4. Клей для газоблоку AEROC – це один їх найбільш популярних і широко використовуваних матеріалів в даному сегменті. Головна відмінність виробу від простих літніх сумішей – наявність протиморозних присадок. Такий клей легко впізнати за «сніжинкою», нанесеною на упаковку.

Підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт. Має високу адгезію і здатність мінімізувати появу «містка холоду», що значно скорочує теплові втрати будинку. Клей AEROC – це пластична маса сірого кольору з екологічно чистим складом. Дуже зручний в роботі.

Всі клейові суміші готуються безпосередньо на будівельному майданчику. Досить додати води і ретельно перемішати. Суміш виходить однорідною. Клей для газоблоків – це міцна і рівномірна кладка, це здешевлення процесу будівництва, це простота і надійність. А купуючи матеріали у нас, це ще і товар від кращих виробників за прийнятну ціну. Звертайтеся до нас! Наші менеджери завжди готові допомогти у виборі необхідної продукції.

Клей Kleyzer

мішок 25 кг

5. Клей Kleyzer KGB для кладки високоточного блоку з полімерним модифікатором, теплоізоляційними добавками, тонкошаровий, для запобігання містка холоду.

Застосування
Клей для газоблоків Kleyzer – екологічно чистий будівельний матеріал, який застосовується для кладки газобетонних блоків. Клей виготовлений за європейською рецептурою, в складі якого використовується полімерний модифікатор, вологостійкі добавки, цемент, сухий просіяний пісок, адгезія. Завдяки новим технологіям робочий шов стін зменшений до товщини 2-5 мм, прибираючи тим самим місток холоду, що робить стінові шви міцніше і тепліше.

Спосіб застосування
Приготована клейова суміш наноситься на робочу поверхню блоку товщиною до 5 мм. Положення блоків можна корегувати протягом декількох хвилин після нанесення клею.

Застережні заходи!
Уникайте прямого контакту клею зі шкірою, очима і дихальними шляхами. У разі контакту зі шкірою, потрібно промити великою кількістю проточної води і звернутися до лікаря.

Техничні характеристики:
Склад суміш цемента з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами
Насипна щільність сухої суміші: 1,45 кг/л
Витрати води для приготування розчину 5,5–6,0 л води на 25 кг сухої суміші
Температура застосування від + 5°С до + 30°С
Час придатності до застосування після змішування з водою: до 3 годин (при температурі повітря + 20 °С).
Відкритий час витримки до 10 хвилин
Час коригування до 5 хвилин
Опір стисканню після 28 днів не менше 7,0 МПа
Адгезія з основою не менше 0,35 МПа
Паропроникність не менше 0,12 мг/мч Па
Теплопровідність не більше 0,2 Вт/м°C
Морозостійкість не менше 35 циклів
Витрати при товщині кладки 30 см на 1 мм товщини шва: біля 1,40 кг/м2

 

Клей для газоблоків
4.3 (86.67%) 3 vote[s]