Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Подвійне Т

совершенный вариант для благоустройства экстерьера на промышленных объектах
  • Ціни
  • Характеристики
  • Варіанти укладки
  • Фотогалерея

Подвійне Т - ціна:

Оригінальний розмір, широкий вибір гами кольорів тротуарної плитки «Подвійне Т» - все це в сукупності з високою якістю продукції являє собою ідеальний інструмент для благоустрою території. Вироби мають високі і зносостійкі характеристики, тому виробники рекомендують використовувати її для мощення зони навколо промислових об'єктів.

А оскільки тротуарна плитка представлена в магазині за доступною вартістю, то вкладення грошей в продукцію виявиться виправданими на 100%. 

Тротуарна плитка "Подвійне Т" - ЦІНА
Розмір, мм Ціна, грн./м2
Сірий Паприка,
Вишня,
Графіт,
Оливка,
Гавана,
Венге
Сахара,
Перлина,
Бурштин,
Малібу
 Тайга  Арктика
200х165х80  174  191 239 264 273
Тротуарна плитка "Подвійне Т" - БЕЗ ФАСКИ
200х165х80 174 191 239 264 273

Опис та технічні характеристики:

Тротуарна плитка «Подвійне Т» виконана у формі, що повторює обриси літери «Т». Розмірний ряд продукції єдиний: 200*165 мм, товщина дорівнює 80 мм. «Подвійне Т» відмінно підходить для облагородження вуличних тротуарів, мостових і площ, а також територій, що належать промисловим об’єктам.

Оригінальна форма створює міцне зчеплення елементів, утворюючи монолітне полотно. Покладена плитка здатна витримувати великі навантаження, наприклад, вагу вантажного транспорту і спецмашин.

Виріб виконаний способом вібропресування з високоякісного бетону.

У зв’язку з цим продукція характеризується високим ступенем морозостійкості, низьким відсотком поглинання вологи, витримує більше 300 циклів, що дуже важливо для умов експлуатації в промислових масштабах.

Тротуарна плитка "Подвійне Т" - ХАРАКТЕРИСТИКИ
Наявність фаски Без фаски, з фаской
Поверхня Класична
Клас бетону В 35 F 200
Розмір 200х165 мм
Товщина, мм 80
Умови експлуатації Для проїзду вантажних авто
Укладка Механізована и ручна
Вага 1 м2, кг 183.00
Укладочна площа з 1 палети, м2 9.24
Вага піддону, кг 1,740.92

Варіанти використання:

Варіантів укладання тротуарної плитки «Подвійне Т» величезна кількість. Нерідко дизайнери застосовують ефект орнаменту в оформленні доріжок в парках і скверах. За допомогою використання виробів різних відтінків можна створювати хвилі, квадрати, смуги, діагоналі, ромби, мозаїку.

Фотогалерея:

У цьому розділі представлені фотографії укладання плитки в різному оформленні. Ідеї дизайнерів можна взяти за основу власного проекту.

Замовте консультацію менеджера