Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Полоса

Полоса

Полоса

Смуги катані – універсальні вироби металопрокату

Смуга металева – суцільний профіль без внутрішнього пустотного простору. Виріб виготовляється на спеціальних прокатних верстатах прямокутної форми, має довжину від двох до десяти метрів. Смуги випускаються з низьколегованої вуглецевої або фосфористої стали. Сформовані деталі пропускаються через процеси обробки кислотами і оцинковуються гарячим способом з метою підвищення стійкості до впливу корозії. Цей матеріал є повноцінним виробом, який можна відразу використовувати. В інтернет-магазині «АктиВЕН» представлені найбільш затребувані замовниками варіанти продукції довжиною 6 м і 9 м.

ПОЛОСА КАТАНА ГОСТ 103-76
Найменування Міра Рез Ціна п.м Ціна т
20*4 міра 0,8 17000
25*4 міра 1 170000
30*4 міра 1,5 17000
40*4 міра 6м; 9м 2 17000
50*4 міра 2,5 17000
50*5 міра 6м; 9м 3 17000
60*6 міра 5 17000
100*8 міра 8 17800
100*10 міра 10 17800

Характеристика сортаменту

Катана смуга відноситься до сортовий категорії металопрокату. Вона виготовляється шириною від 10 мм до 200 мм. Продукція характеризується високою міцністю і довговічністю. Товщина виробу становить від 4 мм до 80 мм. Також відповідно до ДСТУ-параметрів впорядковується вага виробів в залежності від їх типорозміру. Гарячекатаний металопрокат визначається ДСТУ 103-76.

Для випуску металовиробів цього зразка застосовують два методи прокату:
гарячий метод (виріб нагрівають до певної температури, а потім пропускають під валами прокатної апаратури для додання металу певної форми);
• метод холодного прокату (виріб обробляється під впливом тиску, металопрокат набуває гнучкість і особливу поверхню).
Металеві смуги збираються зварювальним способом і за допомогою нарізного зчеплення. Наприклад, козирки для під’їздів або теплиці, настили і навіси, різні каркасні конструкції.

Область застосування металевих смуг

Смуги гарячекатані використовують в різних сферах діяльності людини: машинобудуванні, будівництві та різних виробничих розробках. Це пояснює високий попит на даний вид металопрокату. У спецмашинобудуванні з металопрокату виготовляють складові машин, апаратів і агрегатів. Також смуги використовують у виготовленні гнутого швелера, зварних труб і сталевих куточків.

Дана металева продукція є основою для виробництва ресор, гайок, кришок і іншої корисної продукції. В інструментальному виробництві деталі використовуються для виготовлення ріжучих апаратів, а також в оформленні вуличних екстер’єрів і інтер’єру приміщень, створення декоративних виробів (ліхтарів, підставок для квітів, столиків, лавок). У електротехнічній галузі металеві смуги застосовують як блискавкозахисні і заземлюючі елементи. У будівельних роботах вироби використовуються в якості заставних деталей для з’єднання збірно-монолітних залізобетонних конструкцій, для оформлення арок, обробки будівель, колон.

Доступна вартість на катані смуги є ще одним важливим фактором, який забезпечує попит на них. В інтернет-магазині «АктиВЕН» можна купити смуги різної довжини за вигідною ціною.

Зробіть своє замовлення вже зараз

Полоса
5 (100%) 1 vote[s]