Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Басейн з ЗБ кілець

Басейн на дачній ділянці або на території приватного будинку сьогодні є приємним доповненням. Наявність водойми надає комфорт і зручність для власника, адже в жарку пору можна зануритися в прохолодну воду.

Що робити, якщо вартість басейну занадто висока, а на будівництво бетонного басейну не вистачає ресурсів і досвіду?

Small-Swimming-PoolsЗаповзятливі інженери не побажали так просто відпустити ідею про створення басейну, тому перед нами зараз знаходиться приголомшлива інструкція про те, як можна за лічені дні і при мінімум фінансових витрат спорудити домашню водойму.

Дотримання технології – гарантія зносостійкості басейну
Основу басейну становлять кільця бетонні і днище відповідного діаметру. Бетонне кільце має високий ступінь морозостійкості і водонепроникності. Стандартний розмір виробу варіюється від 1,2 до 2,5 метрів. Чим більше діаметр, тим просторіше буде площа водойми.

bassein_iz_podr_materialov_8

Технологія установки залізобетонного виробу досить проста:
1. Кільце має висоту один метр і більше. Слід викопати яму в ґрунті, її глибина повинна бути близько 60 см. Це дозволить більшу частину конструкції занурити в землю, а невелику залишити. Таким чином, на залізобетонний виріб буде діяти менший тиск.

2. Кільце слід встановлювати на попередньо створену піщану подушку і залиту бетоном підлогу. Деякі інженери закликають до того, що немає необхідності створювати додаткову бетонну основу, якщо в конструкції присутня кришка. Залишається тільки закрити отвори, що утворилися, і шви.

3. Потім встановлюється бетонна кришка і саме залізобетонне кільце. Стики між елементами ретельно обробляються, покриваються гідроізоляцією, щоб уникнути проникнення бактерій і бруду. Також можна обробити гідроізоляцією стінки кільця.

Після висихання потрібно очистити поверхню за допомогою наждачного паперу. Після такої обробки стіни будуть рівними, злегка шорсткими. При бажанні конструкцію можна пофарбувати кольоровою фарбою.

Як доглядати за басейном

Морози взимку правомірно викликають масу питань у тих, хто вирішив скористатися ідеєю спорудження басейну з бетонних кілець. Фахівці рекомендують:

  • Не потрібно прибирати воду з басейну. Щоб зберегти цілісність конструкції, слід встановити компенсатори. В якості них можна використовувати звичайні пластикові пляшки. До горловині прив’язують важіль таким чином, щоб пляшка повністю або частково поринула в воду. Вироби пластичні, легко піддаються деформації. Тому беруть на себе більшу частину тиску. В результаті деформуються стінки пляшок, а не стіни басейну;
  • Щоб вода у водоймі залишалася чистою, в неї слід додавати спеціальну хімію;
  • Для зливу води створюються невеликі люки з підведенням труб. При необхідності здійснюється заміна води.

Підведемо підсумки

Багато хто вже скористався ідеєю створення басейну із залізобетонних кілець. Як виявилося, вартість втілення ідеї в життя досить демократична. Риття землі можна виконати самостійно, при цьому заощадивши на найманні робітників. Установку кільця також можна здійснити своїми силами, а можна найняти спецтехніку. Провести малярно-штукатурні роботи можна теж не вдаючись до сторонньої допомоги.

В ідеалі вартість розкішного басейну є пропорційною вартості залізобетонного кільця, кришки і будівельних матеріалів. Конструкція бюджетна, а спорудою конструкції може скористатися кожен бажаючий.

Замовляйте кільця ЗБВ в компанії «АктиВЕН». Здійснюємо своєчасну доставку до місця проведення робіт.

Хочете отримати якісний матеріал, тоді давайте почнемо співпрацю!

Басейн з ЗБ кілець
3.5 (70%) 2 vote[s]