Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Бетон від Ковальської – Якість!

Бетон від Ковальської відноситься до одного з найбільш затребуваних будматеріалів в Києві та Київській області. Його висока якість обумовлена використанням високотехнологічного обладнання, а також постійним контролем над процесом виробництва, проведенням регулярного тестування на заводі.
Бренд ПСГ “Ковальська” існує на ринку вже більше 60 років. Тому його ім’я стало знаком якості в будівельній сфері, практично кожен об’єкт реалізується за допомогою продукції компанії. Більш того, репутація бренду підтверджується щодня: мільйони відвантажених кубічних метрів розчину поставляються на будівництва різного масштабу.

Контроль на кожному етапі виробництва Вся продукція компанії виготовляється на сучасному обладнанні, яке забезпечує високу якість товару, а також однорідність сумішей всіх типів. Кожна складова частина розчину проходить особливий контроль якості. На виробництві є спеціальна акредитована лабораторія, яка оснащена набором інструментів і обладнання, необхідного для здійснення перевірки та тестування продукції, що проводиться будівельними та санітарними органами нагляду. Весь товар супроводжується сертифікатами, які підтверджують відповідність стандартам.

“АктиВЕН” – відповідальний постачальник бетону від Ковальської


Купити бетон в Києві можна в будь-який зручний для вас час. Досить оформити замовлення по телефону або на сайті компанії “АктиВЕН”, яка є офіційним дилером даного матеріалу. Будь-які завдання, описані замовником в проектній документації, вирішуються за допомогою широкого асортименту продукції. Протягом двох годин після оформлення замовлення на об’єкт буде доставлений будь-який з вироблених бетонів від Ковальської:
• важкий або легкий бетон;
• спецбетон;
• зимовий або товарний бетон.
Бетон не руйнується під впливом вогню, мікроорганізмів і бактерій. Він характеризується довговічністю і обширною сферою застосування.

Також кожен тип бетону володіє особливими властивостями, в залежності від його призначення.
Бетон від Ковальської відвантажується на державні, муніципальні, військові об’єкти, а також приватним особам.

Вже сьогодні ви можете купити бетон в Києві за доступною ціною, вибравши потрібну марку розчину. Скористайтеся перевагами компанії і отримаєте якісний продукт!

Бетон від Ковальської – Якість!
5 (100%) 1 vote[s]