Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Газоблок Стоунлайт: виробництво і технічні характеристики.

Газоблоки  «Стоунлайт» представляють собою бетон з пористою структурою. Рецепт отримання комірок, наповнених повітрям, простий: цемент, вода, вапно, кварцовий пісок і алюмінієва пудра. Всі складові змішуються в певній послідовності і вивантажуються в спецформи, де і відбувається процес газоутворення. При цьому суміш піднімається, зростає до певного розміру і через деякий час твердне. Витягнута з форми маса ріжеться, при цьому формуються гребені і пази.

Останній етап – обробка блоків в автоклаві під впливом високої температури і тиску. Процес виробництва автоматизований: всі стадії обробки проходять на передовому зарубіжному обладнанні. Це дозволяє мінімізувати людську помилку і отримати максимально якісний будівельний матеріал. Завдяки використанню технології струнної різки газоблоки мають точні геометричні розміри. Похибка геометрії – +/- 1мм. Це дозволяє проводити кладку з використанням тонкошовного клею. Шов – 2-3 мм. При цьому відсутні «містки» холоду, а мінімальна усадка по шву кладки складає 0,3 мм/м.

Замовте консультацію менеджера


Чому саме газоблоки Стоунлайт?

Характеристики матеріалів безпосередньо залежать від пористості – кількості комірок різної форми в структурі блоків. Цей показник впливає на щільність продукту. Якщо говорити про газоблоки D500, то один кубічний метр матеріалу містить 500 кг твердої речовини. Все інше – це повітряні пори. Тобто чим більше повітря присутнє в тілі блоку, тим його щільність менша, тим він легше, а теплоізоляційні властивості вище. Низька щільність – одне з головних переваг, яка відрізняє газоблоки Стоунлайт від інших видів будівельних матеріалів.

Позитивні сторони цього будівельного матеріали досить багатогранні:

  • довговічність і надійність (основне призначення – зведення несучих стін, номінальна міцність – 1.0-1.5 МПа),
  • екологічність (у виробництві використовуються тільки натуральні будівельні матеріали),
  • висока паропроникність (0,18-0,2 мгч*Па*м) – здоровий мікроклімат в будинку (стіна «дихає», перешкоджає появі конденсату, при цьому тепло зберігається взимку, не страшні сильні вітри),
  • теплоінерційність (влітку блоки нагріваються повільно, в будинку буде приємна прохолода),
  • зручність транспортування і зберігання (цьому сприяє точна геометрія продукту),
  • теплопровідність (в два рази тепліше бетону, немає необхідності переплачувати за обігрів житла),
  • морозостійкість (здатний витримати 50-200 циклів заморозки-разморозки, при цьому експлуатаційні якості зберігаються),
  • висока вогнестійкість (здатність витримувати контакт з прямим вогнем – 3-7 годин),
  • економія часу на будівництво (замінює 7 звичайних цеглин, з газоблоків об’ємом 40 м3 бригада будівельників за 6 днів може звести будинок площею 100 м2).

Газоблоки Стоунлайт можна різати ножівкою, виробляти штроблення. Це спрощує процес монтажу інженерної розводки. Щоб не з’явилися температурно-усадочні тріщини від розтяжних навантажень, рекомендується проводити поздовжнє армування за допомогою стрижневий арматури: спочатку в першому ряду, потім в кожному четвертому, в підвіконних рядах. Для збереження експлуатаційних характеристик стіни з блоків необхідно облицювати або поштукатурити.

Для обробки газобетону зовні не рекомендується використовувати гіпсову, цементно-піщану або акрилову штукатурку. Найкращий варіант для рівних і без видимих пошкоджень стін – це нанесення тонкошарової штукатурки в 2 шари. Додаткові матеріали, які необхідні для всього процесу обробки, – армована сітка, клей, ґрунтовка, декоративні покриття ( «Короїд», «Шуба» і т.д.). Товщина повинна бути не більше 1-1,2 см. Першим шаром наноситься клей, в який необхідно втопити армовану сітку. Другий шар – вирівнюючий. На завершення на стіну можна нанести декоративну штукатурку різної фактури, шпаклівку або просто пофарбувати.

Зовнішні роботи рекомендується проводити в теплу пору року при температурі не нижче 10°C. Для утеплення стіни з газобетону можна змонтувати шар з мінеральної вати високої щільності, пінопласту або пінополістиролу. Є й інші способи обробки стін з газобетону: сайдинг, вагонка, панелі блок-хауса, керамогранітна плитка, облицювання цегляною кладкою та інше. Для створення унікального дизайну можна застосувати техніку комбінування матеріалів. Але незалежно від того, який варіант буде обраний, важливо пам’ятати, що обробку фасаду необхідно робити після первинної усадки будинку і закінчення внутрішніх робіт, які пов’язані з випаровуванням вологи (стяжка підлоги, ґрунтовка, фарбування, штукатурка, монтаж плитки і т.д.).

Який газоблок Бровари пропонують?

Виробник пропонує будівельному ринку блоки паз-гребінь, стінові (D400 і D500), лоткові (U-образні) і перегородкові газоблоки різних розмірів. Основне призначення стінових блоків – будівництво несучих стін в малоповерховому будівництві (до 5 поверхів). Також їх можна зустріти в багатоповерховому монолітному будинку у вигляді стін між несучими колонами. Для зведення міжквартирних і міжкімнатних конструкцій передбачені перегородкові блоки. За тепло- і звукоізоляцією, вогнестійкістю вони не поступаються стіновим газоблокам. Але завдяки своїм розмірам цей вид продукції дозволяє економити простір. Додатковий утеплювач тут не потрібен. Лоткові блоки мають U-подібну виїмку, яку використовують для армування стін. Основне призначення – незнімна опалубка при бетонуванні і виготовленні бетонних балок, прихованих дверних і віконних перемичок, колон. Блоки паз-гребінь за якісними характеристиками не відрізняються від стандартних блоків. Єдина відмінність – наявність виїмки для рук (захватні кишені), опуклий гребінь з одного боку і паз для гребеня – з іншого. Така форма дозволяє з’єднувати блоки між собою в монолітний «тепловий замок». Для укладання блоків з системою паз-гребінь потрібно менше клейового розчину.

Газоблоки Стоунлайт мають різні розміри. Вибирати їх слід виходячи з області застосування. Успішного вибору 🙂

(067) 490-05-09

Газоблок Стоунлайт: виробництво і технічні характеристики.
5 (100%) 1 vote[s]