Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Колодязь із бетонних кілець своїми руками

Будівництво колодязя: правда і катастрофічні помилки

Власникам котеджних будинків добре відомо, наскільки важливо мати власну криницю при відсутності водопостачання. Якщо комунікацій немає, а водоносний шар розташований неглибоко на поверхні, то є сенс попрацювати над благоустроєм свердловини.
Найприйнятнішим за собівартістю і простим по влаштуванню є колодязь з бетонних кілець. Матеріал, що використовується міцний і довговічний, чудово протистоїть проникненню всередину колодязя будь-яких забруднень, чим не можуть похвалитися пристрої з цегли або колод.

Як правильно вибрати жби кільця для свердловини?

Якісні бетонні кільця для будівництва скважини або колодязя випускаються в певних розмірах: в діаметрі 1 метр, а у висоту – 0,9 метрів. Вага одного кільця становить від 650 до 700 кг. Звичайно, розміри кілець можна вибрати інший, на ринку представлений асортимент виробів, внутрішній діаметр яких варіюється від 0,75 м і до 2 м. Товщина стінок кільця від 5 до 10 см.
Випускаються жб кільця з замком і без них. При будівництві колодязя рекомендується використовувати перший варіант, так як замки дозволяють встановити монолітну конструкцію, шви якої не потрібно обробляти для створення герметизації.
При виготовленні деталей застосовується цемент великої літери. Крім основного матеріалу також додається щебінь дрібної фракції, пісок і вода.

Купить бетонные кольца Киев у «АктиВЕН»

Залізобетонні кільця з замков – євро кільця від компанії “АктиВЕН”

Етапи будівництва колодязя

Ми спеціально торкнулися теми про надійність і функціональність бетонних кілець перед тим, як описати тонкощі установки колодязя. Тепер ви можете сміливо приступати до створення конструкції, ніщо не дозволить вам засумніватися в якості придбаного товару.
Найпростіший і доступний спосіб – викопувати колодязь вручну. В’їзд техніки на присадибну ділянку не завжди можливий, та й не кожна фірма візьметься за риття колодязя. Тому створюємо колодязь з бетонних кілець власними руками або у співпраці з професійними будівельниками.

 

бетон2
Залізобетонні кільця слід укласти в ряд, потім їх буде нескладно перекотити вручну. Роботи слід починати в теплу пору року. Навіть коли повітря прогріється, температура в землі не буде перевищувати 10 градусів. Копальний людина займає місце усередині кільця. Поступово за рахунок викопаної землі кільце йде в землю під власною вагою. Далі на нього накладається наступне виріб. Важливо скласти два кільця без нахилу і інших деформацій. Майте на увазі, що нижнє кільце має бути не цільним, а сітчастим. Через отвори в достатній мірі зможе проникати вода.

бетон1

variant-spuska-s-ispolzovaniem-spetsialnogo-prisposobleniya-600x450

Звичайно, дуже важливо пам’ятати, що ЗБВ кільця мають досить велику вагу (КС 15.9 – 1000 кг, КС 20.9 – 1048 кг) і для їх транспортування і установки в ями може знадобиться спеціальна техніка.

vse-betonnye-izdeliya-imeyut-dovolno-bolshoy-ves-a-znachit-dlya-ih-transportirovki-i-posleduyuschego-600x450

Глибину колодязної свердловини визначаєте ви самі, орієнтуючись на наявність води. Додати закінчений вигляд колодязя допоможе декоративне оздоблення каменем, цеглою або дерев’яними брусами.

Можливі труднощі в процесі створення колодязя?

1. Як визначити близькість води?
• якщо в грунті присутній пісок, то визначається його вологість;
• наявність мініатюрних джерелець у вигляді сирих плям в грунті;
• температура повітря різко падає, стає холодно.
2. Коли слід зупинити копання?
• для піщаного ґрунту риття з появою водної артерії недоцільно, так колодязь швидко наповниться;
• глинистий шар можна обробляти навіть при наявності води, вона повільно наповнює простір колодязя.

Схема установки колодязя досить проста, тому складнощів з облагороджуванням своєї ділянки водою не повинно виникнути. При необхідності глибину колодязя можна збільшити.

Якщо ми відповіли нема на всі Ваші питання, Телефонуйте і отримаєте консультацію в спеціалістів нашої компанії за наступними телефонами:

info@activen.com.ua

факс: (044) 499-09-69

тел.: (044) 228-89-02

моб.: (093) 920-34-20

моб.: (066) 403-98-99

моб.: (067) 490-05-09

ПОВНИЙ КАТАЛОГ ЗБВ КІЛЬЦЯ

Нет оценок