Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Прості, але важливі рекомендації з укладання тротуарної плитки

Сьогодні будівельний ринок пропонує колосальну кількість виробів з бетону. Наприклад, купити тротуарну плитку в Києві за оптимальною вартістю можна в магазині «АктиВЕН». Покупці, зробивши вибір на користь найбільш привабливого вигляду продукції, стикаються з питанням, як правильно викладати її на поверхні. Від вибору технології мощення залежить стабільність і тривалість експлуатаційного покриття. Ця робота потребує професійного підходу. Кваліфіковані фахівці з досвідом роботи швидко і якісно виконають поставлені перед ними завдання.

Метод роботи по укладенню тротуарної плитки залежить від типу матеріалу і вимог, які пред’являються до нього. Наприклад, схема мощення пішохідної зони відрізняється від роботи на території, призначеної для легкового і вантажного транспорту. Нерідко зустрічаються комбіновані варіанти.

Подготовка к укладке тротуарной плитки

1. Підготовка до мощення   

Перед початком робіт ґрунт території, підготовлений для укладання плитки, ущільнюється і вирівнюється за допомогою віброплити. Несучий шар повинен витримувати морози і пропускати воду. З цими завданнями добре справляються щебінь і гравій.

Товщина шару несучого становить від 15 д 60 см (в залежності від майбутнього навантаження).

Далі готується підстилковий шар, завдяки якому поверхня стає ідеально рівною. Для цього використовується дрібний щебінь або пісок з фракцією до 4 мм. Цей шар складає від 2 до 5 см.

2. Укладання плитки
Викладення виробів починається на вирівняну поверхню. Тротуарна плитка вистилається згідно з профілем укладання (можна використовувати шнур, рейку або шаблон).

aa1a194b368029be52595daa023d6bbbЩоб створити якісне покриття, необхідно:

  • вибирати плитку криволінійної форми (стільники, Подвійне Т);
  • при викладенні бруківки, паркету та інших прямокутних виробів слід вибирати варіант мощення «ялинка», «цегляна стіна», зсув рядів на 1/2 або 1/3;
  • шов між плиткою на проїжджій частині не повинен бути розташований паралельно руху; краще віддати перевагу напрямку плиток перпендикулярно руху або по діагоналі.

3. Трамбування плитки
Процес утрамбування виробів відбувається за допомогою гумових киянок, а також з урахуванням стану міжплиткових компенсуючих швів. Трамбування закріплює і фіксує покриття. Виконувати її рекомендується тільки по сухій поверхні, починаючи з країв у напрямку до центру. Нерідко працівниками використовується спецтехніка – вібратори масою 170-200 кг і силою удару 20 КН. Після утрамбування плитка осідає приблизно на 1 см. Потім виконується заповнення простору між плитками.prosypka_v_scheli_megdu_trotuarnoy_plitkoy

4. Обробка швів
Шви між виробами відразу після трамбування заповнюються піском або цементним розчином (другий варіант підходить для мощення проїжджої частини, наприклад, для станцій технічного обслуговування або заправок). Щоб створити більшу щільність, шви з піском заливають водою в кілька прийомів. Після закінчення робіт пісок та інші залишки будівельних матеріалів прибираються – територія готова до подальшої експлуатації.

Компанія «АктиВЕН», що реалізує продукцію відомих торгових марок, веде співпрацю тільки з висококваліфікованими фахівцями. Робочі виконують укладання тротуарної плитки якісно і в поставлений термін!

  21

Замовте консультацію менеджера


Прості, але важливі рекомендації з укладання тротуарної плитки
4 (80%) 2 vote[s]