Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Аксіоми про плити перекриття в Києві

Київ – гарний і упорядкований мегаполіс. Він активно розвивається, на його території будують нові будинки і торговельні центри, промислові підприємства, будівлі та інші споруди. Такий масштаб проведення будівельних робіт надає великий попит на будівельні матеріали.

Залізобетон характеризується високою міцністю, зносостійкістю, стійкістю до змін температури, варіаціями використання. Матеріал об’єднує воєдино сталеву арматуру і бетон, виготовляється за самими передовими технологіями. Арматура оберігає споруди від навантажень, а бетон працює як захист металу від корозійних процесів. Продукт піддається тепловій обробці в спеціальних пропарювальних камерах. Процедура прискорює хімічні реакції і збільшує міцність. В результаті технологічного процесу виходять залізобетонні плити, які відповідають загальновизнаним нормам і вимогам.

pliy-perekritiy

Асортимент залізобетонних плит перекриття

У компанії «АктиВЕН» представлені найбільш популярні і часто використовувані при проведенні будівельних робіт залізобетонні плити:

  • дорожні, аеродромні плити;
  • плити перекриттів: екструдерні, багатопустотні, ребристі, з косими торцями,
  • монолітні, балконні плити і ін.

І докладніше про плити…

Дорожні плити незамінні при будівництві «тимчасових» доріг і автомагістралей, трамвайних та залізничних колій. До того ж вироби можуть використовуватися кілька разів. Плити виготовляються з важкого бетону, витримують високе автомобільне навантаження.

Цікавий факт.

Вперше залізобетонні дорожні плити були використані в 1909 році в США. Результати експерименту підтвердили відмінні характеристики матеріалу, тому на зміну асфальтовим дорогах країни приходять бетонні покриття. Зносостійкість ЗБВ в чотири рази більше в порівнянні з асфальтом. Бетон більш стійкий до зовнішніх впливів, плити не деформуються під колесами автомобілів.

Ребристі плити відрізняються наявністю поздовжніх ребер жорсткості з боків і допоміжних в площині плит. Вироби мають невелику вагу, але при цьому мають значну несучу здатність. Плити застосовуються в промисловому будівництві.

Екструдерні плити перекриттів виробляються методом екструзії. Вони відрізняються від інших видів ЗБВ рівною поверхнею і великою площею.

Кругопустотні плити виконуються шляхом заливки бетонної суміші в металеву форму, в яку попередньо покладена металева сітка. Далі вироби піддаються подальшій вібрації і тепловій обробці.

Особливості виробництва плит перекриттів: опалубного і безопалубного формування

Кроме своего функционально назначения плиты перекрытий отличаются особенностями производства: опалубочный (ПК) и безопалубочный (ПБ):

1.    Опалубне формування базується на використанні готових форм, в які попередньо встановлюють металеву арматуру, а потім заливають бетоном. У процесі вібрації здійснюється рівномірний розподіл розчину відповідної марки за формою. Армування виробів відбувається напруженими стержнями зі сталі класу Ат-IV, Ат-V і Ат-VI і ненапруженими стрижнями періодичного профілю класів А-II, А-III. Як поперечного армування застосовується сталева сітка. Потім вироби проходять через теплові камери для пропарювання, що дозволяє прискорити хімічні процеси. Дотримується заводський контроль якості. В результаті ЗБВ, виготовлене опалубних способом, характеризується високими показниками:

  • міцності;
  • якості площині;
  • тепло- і звукоізоляції;
  • експлуатаційних якостей.

2.    Безопалубочного формування залізобетонних плит перекриттів відбувається на стрічці конвеєра. По ньому безперервно переміщується залізобетонна стрічка, в основі якої знаходяться металеві канати. Після формування стрічку накривають теплоізоляційним матеріалом і прогрівають до необхідної температури згідно з технологією, а потім ріжуть на фрагменти необхідної довжини. Перевага безопалубочного формування полягає в тому, що можливо створювати практично будь-які розміри плит.estuder_1

Розміри ПК і ПБ

1.  Типорозмір ПК визначається типорозміром опалубного форми, довжина якої передбачена державними стандартами. Параметри продукції узгоджені з кратністю будконструкцій, тому мають відмінності по довжині кроку в 300 мм. Найбільша довжина виробу дорівнює 9000 мм.

Плити мають номінальну ширину 1, 1,2 і 1,5 м і висоту 220 м з круглими порожнечами.
2.  Типорозмір ПБ не має обмежень, так як плити нарізають на спеціальних верстатах необхідних параметрів. Кратність стройпродукціі дорівнює довжині кроку в 100 мм, що обумовлено великою кількістю її типорозмірів і використання для перекриття споруд з нестандартними прольотами. Найбільша довжина виробу до 10200 мм.

Плити мають номінальну ширину 1, 1,2 м і висоту 180, 220, 265, 300 і 400 мм з круглими порожнечами. Напружена арматура з високоміцних канатів К7 має діаметр 9 – 12 мм.

Технологічні особливості ПК і ПБ

Круглі порожнечі в ПК мають діаметр 159 мм, в ПБ – 50 мм. Ця особливість робить ПК максимально простий для встановлення інженерних комунікацій в будинках (наприклад, діаметр каналізаційного стояка дорівнює 100 мм).

Так як ПБ є виробом балочного типу без застосування поперечного армування, вона може бути розрізана уздовж, поперек або під кутом 45 градусів без втрати якісних характеристик.

На сайті компанії «АктиВЕН» представлені залізобетонні плити перекриттів опалубочного формування. До переліку їх переваг слід додати відпрацьовану роками технологію і відносно низьку вартість

Телефонуйте (044) 228-89-02, (068)150 50 66; (093) 920 34 20

Замовте консультацію менеджера


Нет оценок