Меню
Консультування:
Пн. - Сб.: 9.00 – 21.00
Проектування

Тротуарна плитка

Тротуарна плитка для благоустрою будь-якій місцевості
Тротуарна плитка є одним з найбільш затребуваних видів будівельних матеріалів, вироблених з бетонної суміші. Її використовують для благоустрою будь-якої території, будь це пішохідна алея, автомобільна парковка або зона літнього кафе. Перше місце в гонитві за популярністю у покупців займає тротуарна плитка «Старе місто». Але насправді виробів величезна кількість, вироблений фабриками асортимент плиток величезний і задовольнить смак кожної людини.

Перевага виробів полягає в їх універсальності і практичності. На поверхні плиток не скупчуються калюжі, тому що вода просочується крізь шви між виробами і вбирається в землю. При необхідності плитку можна прибрати на час, замінити зіпсовані фрагменти на інші, при цьому не потрібно замінювати все покриття, адже всі елементи взаємопов’язані. Залишається тільки зробити правильний вибір при покупці.
Як визначити якість тротуарної плитки?
Основною вимогою до покупки тротуарної плитки є її якість. ПГС «Ковальська» в нашому магазині представила великий асортимент тротуарної плитки в Києві. Товар цього виробника супроводжується пакетом документів і сертифікатів, що гарантують якість і довговічність виробів.

Продукція «Ковальської Авеню Декор» відноситься до преміум-сегменту. Вона виготовляється на висококласному обладнанні німецької ТМ «HESS». Для виготовлення тротуарної плитки використовується бетон «Ковальської», який має високі міжнародні стандарти якості.

Вироби не схильні до впливу часу і успішно витримують конкуренцію у всіх аспектах. І все це тому, що:
1.    Тротуарна плитка має чітку геометричну форму, без похибок і деформацій.
2.    Велика кількість кольорової палітри, неяскраві відтінки, вироби рівномірно пофарбовані.
3.    Розколовши плитку, можна переконатися в тому, що вона не містить тріщин і порожнечі, раковин і інших великих матеріалів. У виріб не входять сторонні фрагменти, адже він високої якості. Простий спосіб, щоб упевнитися в якості продукції, слід вдарити один одного фрагменти плиток. Глухий звук свідчить про надлишок вологи в складі бетону, а дзвінкий – дозоване використання всіх вхідних матеріалів.
4.    Чи дотримано умови сушіння та зберігання тротуарних плиток. Товар повністю готовий до використання. Вироби морозостійкі, високою водовбирною здатністю і міцністю.
5.    Укладання тротуарної плитки відбувається швидко і не викликає складнощів. Шорстка поверхня виробів дозволяє використовувати їх на тротуарах і транзитних зонах з великим потоком людей, витримує навантаження проїжджаючих автомобілів.
Тротуарна плитка, купити яку можна в нашому магазині, допоможе вам прикрасити внутрішній дворик будинку, облагородити в’їзд в гараж або підкреслити красу будь-якої іншої місцевості. Про переваги своєї продукції ми вже поділилися з вами. Залишилося тільки повідомити про оптимальну вартість на нашу продукцію.

Ні, ми не будемо переконувати вас у тому, що наша тротуарна плитка, ціна на яку встановлена ​​в оптимальних на ринку межах, найдоступніша. Навпаки, хороша, якісна і оригінальна плитка вимагає фінансових вкладень, невисока вартість свідчить про погану якість і невитримані умови сушіння.

Ми поважаємо і цінуємо своїх клієнтів, тому пропонуємо кращу продукцію.

Прості, але важливі рекомендації з укладання тротуарної плитки…

Нет оценок